Merkezefendililer Bu Tarihlere Dikkat!

Okunma: 2089
Ege - Denizli 23 Kasım 2016 12:40
Videoyu Aç Merkezefendililer Bu Tarihlere Dikkat!
A
a

Merkezefendi Belediyesi veznelerinden 2016 yılı emlak, çevre ve temizlik vergileri 2. taksit ödemeleri alınmaya devam ederken ödemeler için yapılandırma tarihinin 25 Kasım, son ödeme tarihinin ise 30 Kasım 2016 olduğu duyuruldu. 26-27 Kasım tarihlerinde de saat 09.30 ila 16.30 arasında vezneler açık olacak.

http://www.denizli.bel.tr/
Ödemelerde Vakit Doluyor!

Merkezefendi Belediyesi tarafından emlak vergisi ile çevre ve temizlik vergilerinin taksiti için vatandaşlara bir hatırlatma yapıldı. Buna göre 2016 yılı emlak, çevre ve temizlik vergileri 2. taksit ödemeleri Merkezefendi Belediyesi veznelerinden alınmaya devam edildiği duyuruldu. Ödemeler için yapılandırma tarihinin 25 Kasım, son ödeme tarihinin ise 30 Kasım 2016 olduğu bildirildi. 

ÖDEMELERDE VATANDAŞLAR NEREYE BAŞVURACAK?

Vatandaşların yapacağı ödemelerde veznelere başvuracağı gibi Merkezefendi Belediyesi’nin 29 Ekim Bulvarı’ndaki ek hizmet binasından, internet üzerinden ve PTT ile Halk Bankası’nın tüm şubelerinden ödeme yapılabileceği kaydedildi. Aynı zamanda www.merkezefendi.bel.tr resmi internet adresinden ve belediye veznelerinden yapılacak olan ödemelerde de vatandaşlara kredi kartıyla ödeme imkânı sunulduğu belirtildi.

HAFTA SONU VEZNELER AÇIK OLACAK

Vatandaşların ödemelerinde kolaylık sağlanması adına Merkezefendi Belediyesi’nin vezneleri de hafta sonunda açık olacak. Vatandaşlar ödemelerini 26-27 Kasım tarihlerinde de saat 09.30 ila 16.30 arasında gerçekleştirebilecek.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat