Mesleki Eğitim Müdürleri ile Bir Araya Gelindi

Okunma: 1525
Ege - Denizli 9 Eylül 2016 16:43
Videoyu Aç Mesleki Eğitim Müdürleri ile Bir Araya Gelindi
A
a

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, meslek lisesi müdürleriyle Pamukkale ilçesi Gülay Kaynak Sarıkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde bir araya geldi.

http://www.denizli.bel.tr/

Toplantıya Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Milli Eğitim Şube Müdürü Şaban Altınsuyu, Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Kılınç, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan’ın yanı sıra ilimizde bulunan 51 mesleki eğitim müdürleri toplantıya katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz toplantıda yaptığı konuşmasında “ Denizli, mesleki eğitimde marka bir şehirdir. Bunun için sizlere büyük görevler düşüyor. Bu sorumluluk ile okullarımızda oluşan veya oluşabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmalıyız ve gerekli tedbirleri önceden almalıyız.

Ekip olarak 2016-2017 eğitim ve öğretim yılını mesleki eğitim yılı ilan ediyoruz. Okullardaki çalışmalarımızı, birlik ve beraberlik içinde, öğrenci velilerimizle, ilçenin önde gelenleriyle, başta kaymakamlarımızla, yerel yöneticilerimizle, esnaflarımızla neler yapabiliriz diye görüşerek ileri doğru götüreceğiz. Bizim görevimiz hep birlikte en iyi şekilde çalışmaktır.

Zaman zaman okullardaki arkadaşlarımız yaptıkları çalışmaları mail atıyorlar. İnanın yapılan çalışmalardan dolayı çok mutlu oluyorum, gurur duyuyorum. Her geçen gün okullarımızı her yönünle daha yukarılara taşıyoruz ve taşımaya devam edeceğiz.

Devam eden 40’a yakın inşaatımız var. Bu eğitim öğretim yılında bunların da tamamlanmasıyla Denizli yeni bir eğitim şehri modeline girmiş olacaktır.

Ben sizlere son derece güveniyorum. Sizlerle birlikte mesleki eğitimde Denizli’yi daha yukarılara çıkaracağımıza inanıyorum. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.” Dedi.

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasından ardından okul müdürlerinin sorularını alarak değerlendirmelerde bulundu.


Mahmut OĞUZ
İl Milli Eğitim Müdürü

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat