Milletin Vekili Milletin Yanında

Ege - Denizli 6 Temmuz 2018 19:28
Videoyu Aç Milletin Vekili Milletin Yanında
A
a

İYİ Parti’nin Denizli’den çıkardığı tek milletvekili olan Yasin Öztürk, seçim kampanyalarında defalarca bahsettiği “halkın içinde olacağız” söylemini hava da bırakmıyor ve sözünün arkasında olduğunu, sıradan bir vatandaş gibi otobüse binerek gösteriyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Ne zaman bazı siyasiler pohpohlansa başka ülkeden bir yerden bir resim fırlar ve “bilmem hangi ülkenin başbakanı metroda tek başına giderken ya da otobüste ayakta giderken çekilmiş bir fotoğraf” servis edilir ve bizlerde şaşıp kalırız. "Biz de nerede böyle???" deriz. Ama İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk bunun olabileceğini gösteriyor.

Tüm söylemlerinde  ‘halkın içinde ve halkın vekili’ olacağını dile getiren milletvekili Yasin Öztürk, şehir içerisindeki işlerini halletmek için şehir içi ulaşımında Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin halk otobüslerini kullanıyor. Öztürk, otomobile ve şoföre sahip olmasına rağmen halkın içinde olmaktan çok memnun.

Seçim kampanyalarında hem kıraathane gezilerinde hem yaptığı yenilikler ile  sürekli halkın içinde olacağının mesajını veren Yasin Öztürk, yine işlerini halletmek için bir halk otobüsünde Denizli Kart’ını kullanarak yolculuğunu gerçekleştirdi. Adliye-Çınar güzergahında halk otobüsüne binmiş olan milletvekili Öztürk, vatandaşlar ile sohbet edip, beraberce yolculuk yaptı.

Ankara’da Halk Otobüsü

Halkın kendisine verdiği emanet gereği hem Ankara’da hem de Denizli’de halkın tüm problemleri ile ilgileneceğini dile getiren Yasin Öztürk, kendilerini milletvekili yapanın bu millet olduğunu, kendilerinin onlardan farklarının olmadığını, çok acil işleri olmadığı sürece Denizli’de de Ankara’da da halk otobüslerini kullanacağını dile getirdi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
İnandım 8 Temmuz 2018 01:21

Daha çok yeni şov yapar tabi paranın kokusunu alınca ne olacak göreceğiz

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat