Nihayet Beklenen Oldu

Okunma: 1713
Ege - Denizli 29 Kasım 2016 11:05
Videoyu Aç Nihayet Beklenen Oldu
A
a

Uzun zamandan beri yağışların olmamasından dolayı, Tavas ve mahallerinde eş zamanlı olarak 3 gün boyunca yağmur duaları gerçekleştirildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Merkez ve mahallerinde yaşayan vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği yağmur dualarında, İlçe Müftüsü ve imam-hatiplerin okuduğu Kuran-ı Kerim ve vaazların ardından eller semaya açılarak dualar edildi. Cenab-ı Haktan hayırlı rahmet ve bereket dilendi.
Tavas Belediyesi’nin de destek verdiği yağmur dualarında vatandaşlar el birliği ve gönül birliğiyle yardımlaşmanın ve dayanışmanın bereketini görerek yaşadılar.
Rabbim Suya Hasret Olan Toprağı, Rahmetiyle Doldursun Kuraklık sebebiyle organize bir şekilde düzenlenen yağmur dualarına katılan Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Uzun zamandan beri ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de kuraklık yaşanmaktadır. Bizler ilçenin idarecileri olarak ön ayak olup yağmur dualarımızı birlik içerisinde eşzamanlı olarak merkez ve mahallerimizde gerçekleştirdik. Katılımların çok olması bizleri sevindirdi. Bu birlikteliğinde meyvesini dualarımızla birlikte bugün itibariyle alıyoruz.Cenab-ı Allah hayırlı ve bereketli yağmurlarımızın arkasını devam ettirsin inşallah. Rabbim suya hasret olan toprağı, rahmetiyle doldursun” dedi.
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat