Öğrenim Yardımında Başvurular Devam Ediyor

Okunma: 835
Ege - Denizli 28 Eylül 2016 11:11
Videoyu Aç Öğrenim Yardımında Başvurular Devam Ediyor
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 2016-2017 eğitim-öğretim yılında lise ve dengi okullarda okuyan öğrencilere vereceği öğrenim yardımında başvurular sürüyor. 7 Ekim’de başvuruları sona erecek öğrenim yardımı kapsamında 3 bin öğrenciye her ay 80 lira verilecek.

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin her yıl lise ve dengi okullarda eğitim alan öğrencilere yönelik gerçekleştirdiği öğrenim yardımlarında başvurular devam ediyor. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği eğitim yardımı başvuruları 7 Ekim 2016 tarihinde sona erecek. Müracaatların ardından başvurusu değerlendirilen 3 bin öğrenciye Eylül 2016-Haziran 2017 arasında 10 ay boyunca aylık 80 lira öğrenim yardımı yapılacak. 7 Ekim tarihinden sonra öğrenim yardımı başvuru dilekçelerinin kabul edilmeyeceği vurgulanırken, öğrencilerden kendilerinden istenen evrak ve bilgi konusunda hassasiyet göstermeleri gerektiği kaydedildi.

Aranan şartlar

Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığına başvuru yapabilecek öğrencilerden; T.C. vatandaşı olması, ekonomik durumunun iyi olmaması, devam ettiği okuldan disiplin cezası almamış olması, açık öğretim öğrencisi olmaması, Büyükşehir Belediyesi mücavir alan sınırları içerisinde oturuyor olması, özel ve paralı okullarda okumuyor olması (Yüzde 100 burslu okuyanlar hariç), başka kurum ve kuruluştan burs almıyor olması ve eksik evrakla başvuru yapmama şartları aranıyor.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat