Pamukkale Belediyesi Artık Cebinizde

Okunma: 6796
Ege - Denizli 10 Ağustos 2017 14:26
Videoyu Aç Pamukkale Belediyesi Artık Cebinizde
A
a

Pamukkale Belediyesi Artık Cebinizde

http://www.denizli.bel.tr/
Pamukkale Belediyesi, gelişen teknolojileri yakından takip ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, hizmette kaliteyi yükseltmek ve vatandaşın belediye hizmetlerine rahatlıkla ulaşabilmelerini sağlamak adına Pamukkale Belediyesi Android ve IOS uygulamalarını kullanıma açtıklarını bildirdi.

Pamukkale Belediyesi, eğitimde, sağlıkta, güvenlikte ve sosyal belediyecilikte öncü belediye olmaya devam ederken, teknolojinin de bütün imkânlarından yararlanıyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, belediyecilikte sınırları teknoloji sayesinde kaldırdıklarını ifade ederek, “Çağdaş ve modern belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımızın birçok işlemi elektronik ortamdan yapabilmesi ve güncel bilgilere ulaşabilmesi için, Pamukkale Belediyesi Android ve IOS uygulamalarını kullanıma açtık.

Bu mobil uygulama sayesinde Belediyemiz hakkındaki güncel haberlere ulaşabilir, nöbetçi eczaneler ve yol tarifi, yol durumu, whatsapp, seç gönder gibi daha birçok uygulamadan vatandaşlarımız faydalanabilecek” dedi.

Google Play ve AppStore indirilebilecek olan uygulamada bulunan birçok kolaylıkla, e-belediyecilik hizmeti ile vatandaşlar vergi, su borçlarını ödeyebilecek. İmar durumları bilgilerine ulaşabilecek.
 
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/