Pamukkale Teknokent Girişimcisi’ne Özel Ödül

İlçe Haberleri 7 Ağustos 2018 14:29
Videoyu Aç Pamukkale Teknokent Girişimcisi’ne Özel Ödül
A
a

“ Tech’n Roll ” etkinliğinde Pamukkale Teknokent Girişimcisi büyük bir başarıya imza attı.

http://www.denizli.bel.tr/
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ( İYTE ) , Teknopark İzmir, ve Atmosfer TTO’un ortaklaşa yaptığı ve 2 - 5 Ağustos tarihleri arasında organize edilen Tech’n Roll teknoloji kampında, Pamukkale Teknokent’ten Hunters Of Book girişiminin kurucusu olan Mehmet Kalaycı özel ödülü almaya hak kazandı.

Fikirlerden yeni oluşumları meydana getirmeyi hedefleyen, Türkiye’nin her tarafından öğrenci, mezun, teknoloji meraklısı tüm meraklıların ücretsiz bir şekilde katılabildiği Tech’n Roll teknoloji kampı etkinliğine en iyi 15  start-up ( yeni girişimci ) seçildi.
Pamukkale Teknokent’ten Hunters Of Book girişiminin kurucusu olan Mehmet Kalaycı, İzmir Ticaret Odası’nca 5 bin TL’lik özel ödülün sahip oldu. Seçilmiş olan start-uplara 1 ay süresince ücretsiz bir şekilde mentörlük hizmeti verilirken, 2 - 5 Ağustos tarihlerinde 4 gün boyunca katılımcılar için eğitimler, paneller ve workshoplar organize edildi.

Tech`n Roll Nedir?

yeni girişimciler için, muhteşem bir başlangıç noktası ve gelişme alanı olan Tech’n Roll’a, Türkiye’nin her tarafından herkes StartUp fikri ile başvurabilir ve bu başvurular değerlendirmeye alınırlar. Bu platfotm bireysel katılımcılar için, eğlence ve yaratıcılığı teknoloji ile buluşturmaktadır. Sektörden profesyoneller ile buluşma gerçekleştirip yeni network imkânı sağlar. Kurumsal firmalar içinse, yeni yeteneklerin ve düşüncelerin teknolojik keşif alanı, AR&GE çalışmalarının çekirdek gücü durumundadır.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat