PAÜ Cimnastik Takımı Geleneği Bozmadı

Ege - Denizli 15 Mayıs 2018 15:20
Videoyu Aç PAÜ Cimnastik Takımı Geleneği Bozmadı
A
a

Pamukkale Üniversitesi Cimnastik Takımı, 15. Türkiye Koç Spor Fest Üniversiteler Arası Spor Oyunları’ndan büyük başarı ile döndü.

http://www.denizli.bel.tr/

Pamukkale Üniversitesi Cimnastik Takımı, 15. Türkiye Koç Spor Fest Üniversiteler Arası Spor Oyunları’nda Step dalında Türkiye şampiyonluğunu elde ederek PAÜ’yü ve Denizli’yi gururlandırdı.

Pamukkale Üniversitesi, 9-11 Mayıs 2018 tarihlerinde Adana Çukurova Üniversitesi Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayı’nda yapılan 15. Koç Spor Fest Üniversiteler Arası Türkiye Cimnastik Şampiyonası Büyük Finalleri “Step” alanında Türkiye şampiyonluğuna ulaştı.

GELENEK BOZULMADI

Estetik cimnastik, akrobatik cimnastik, aletle cimnastik, senkronize trampolin ve step kategorilerinde toplamda 12 üniversite takımı dereceye girmek amacı ile mücadele etti. PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğr. Gör, Antrenör Emine Şahin tarafından karşılaşmalara yoğun bir tempo ile hazırlanan PAÜ Cimnastik Takımı “Step” kategorisinde geleneği bozmadı ve 16.95 puan ile son senelerde olduğu gibi bu sene de Türkiye şampiyonu oldu.
Oyunlarda, PAÜ Cimnastik Takımı’ndan sonra Mersin Üniversitesi 16.10 puanla 2. olurken, 3. 12.55 puanla Çankırı Karatekin Üniversitesi oldu.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat