PAÜ Hastanesi O Belgeyi Aldı

İlçe Haberleri 26 Eylül 2018 16:46
Videoyu Aç PAÜ Hastanesi O Belgeyi Aldı
A
a

PAÜ Hastanesi kalite yönetim direktörü ve ekibi ISO 9001:2015  kalite yönetim sistemi belgesini Merkez Müdürü Prof. Dr. İbrahim Türkçüer’e sundu.

http://www.denizli.bel.tr/
Belge ile alakalı açıklamalar yapan Kalite Yönetim Direktörü Doç. Dr. Hakan Alkan 20 – 22 Haziran 2018 tarihinde FQC Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Kurumunca yapılan denetim ve değerlendirmenin sonrasında, ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi standardının koşullarına uyan bir yönetim sistemi kurdukları ve  uyguladıkları ISO 9001:2015  KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SERTİFİKA BELGESİ ile onaylandığını  ifade etti. Bu belgenin alınması noktasında katkısı olan tüm çalışanlara da teşekkür edip yenilikleri ve çalışmaları sürdüreceklerini ifade etti.
 
ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kontrolünde başarıya imza atmış olan Kalite Yönetim Direktörü Doç. Dr. Hakan Alkan ve ekibi tarafından Merkez Müdürü Prof. Dr. İbrahim Türkçüer’e ISO 9001:2015  Kalite Yönetim Sistemi Sertifika Belgesi sunuldu.
 
PAÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer bu belgeyi hastaneye kazandırdıkları için Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları ve desteklerinden ötürü tüm hastane çalışanlarına teşekkürlerini sundu.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat