PAÜ Kütüphanesine Ziyaret

Okunma: 6611
İlçe Haberleri 19 Haziran 2018 17:59
Videoyu Aç PAÜ Kütüphanesine Ziyaret
A
a

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve beraberinde bulunan heyet Pamukkale Üniversitesi Merkez Kütüphanesi’ni ziyaret etti.

http://www.denizli.bel.tr/
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve beraberinde gelen heyet, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, PAÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Özgür Volkan Yılmaz ve PAÜ Merkez Kütüphane personelince Rektörlük binasının önünde karşılandılar.PAÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Özgür Volkan Yılmaz ve kütüphane personeli, Başkan Subaşıoğlu ve beraberindeki heyete, PAÜ Merkez Kütüphanesi ile alakalı bilgi verdi. Rektör Prof. Dr. Bağ ve Merkezefendi Belediye Başkanı Subaşıoğlu kütüphanede incelemeler yaptılar.

Her Türlü Destek Verilecek

PAÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı’nın yapmış olduğu açıklamada, Merkezefendi Belediyesince Bereketler Mahallesi’nde yapımı süren Merkezefendi Kütüphanesi için daha evvel bir fizibilite raporunun da hazırlanıp Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na teslim edildiği ifade edilirken, yapımı süren Merkezefendi Kütüphanesi için, PAÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından her türlü desteğin verileceği dile getirildi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat