Pazarağaç'tan Mehmetçiğe Duygulandıran Destek

Özel Haber 9 Mart 2018 00:20
Videoyu Aç Pazarağaç'tan Mehmetçiğe Duygulandıran Destek
A
a

Pazarağaç'tan Mehmetçiğe Duygulandıran Destek

http://www.denizli.bel.tr/
 Zeytin Dalı Hareketini başarılı bir şekilde sürdüren Afrin Kahramanlarına Türkiye'nin her yerinden yağmur gibi destek yağıyor. Afyonkarahisar'ın Çay ilçesine bağlı Pazarağaç kasabasında belediye başkanı Adem Bulut'un önderliğini yaptığı çok ilginç bir destek geldi. Kasabadan vatandaşlarla beraber hibe olarak topladıkları küçükbaş ve büyükbaş hayvanları açık artırma ile satışa çıkardı.

 
Belediye başkanı Adem Bulut ve Pazarağaçlıların bu duyarlı davranışları büyük takdir toplarken duygulu anlar da yaşandı. Akishaber'e açıklama yapan başkan Bulut ; Afrin'de kahramanca savaşan Mehmetçiklerimiz için ne yapabiliriz diye vatandaşlarımızla yaptığımız istişarelerden sonra aklımıza böyle bir destek geldi.


Vatanımızı canları pahasına koruyan evlatlarımıza ne yaparsak borcumuzu ödeyemeyiz belki ama karınca misali de olsa destek vermek istedik. Çok şükür askerlerimizin ihtiyacı yok ama Kilisli hanım kardeşlerimiz yemek yaptı cepheye gönderdi. Denizlili hanım kardeşlerimiz Mehmetçiklerimiz için üşümesinler diye boyunluk yaptı gönderdi. Biz Pazarağaçlılar da vatandaşlarımızın hibe ettikleri büyükbaş ve küçükbaş hayvanları açık artırma ile sattık ve gelirini Kahramanlarımıza gönderdik. Helal olsun Allah bütün Mehmetçiklerimizi korusun inşallah,dedi.

AKİSHABER ÖZEL
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat