Planlı Su Kesintisi

Okunma: 896
Ege - Denizli 14 Nisan 2018 12:10
Videoyu Aç Planlı Su Kesintisi
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğünün yaptığı açıklamada muhtelif mahallelerde bakım çalışması nedeni ile su kesintisine gidileceği bildirildi.

http://www.denizli.bel.tr/
DESKİ Genel Müdürlüğünün yaptığı açıklamaya göre On Altı Nisan Pazartesi günü Pamukkale İlçesi Irlıganlı Mahallesinde planlı su kesintisi yapılacağını bunun için tedbir alınması gerektiğini açıkladı.

DESKİ Yaptığı açıklamada;  Irlıganlı Mahallesine su veren depolarda bakım ve onarım çalışmasının yanı sıra,Pamukkale İlçesi basın kırıcı vana montajı çalışması nedeni ile belli saatlerde planlı olarak su verilmesi durdurulacaktır. Su kesintisinin  16 Nisan Pazartesi günü saat 09..00 da başlayıp 18.00 de bitirilmesi planmaktadır.

Bu çalışmanın tamamlanmasından sonra su verilme işlemine devam edecegi belirtildi. Çalışmaların erken bitmesi halinde belirtilen zaman diliminden de önce su verilebileceği, bunun için mahalle sakinlerinin bu açıklamaya  yönelik tedbir ve önlemlerini almalarını bundan dolayı bir mağduriyet yaşanmamasını açıklamalarına ekledi.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat