Rahmet, minnet ve şükranla anıyorum

Okunma: 1434
Ege - Denizli 9 Kasım 2016 21:27
Videoyu Aç Rahmet, minnet ve şükranla anıyorum
A
a

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Atatürk’ün vefatının 78.yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

http://www.denizli.bel.tr/
Başkan Subaşıoğlu,"Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 78. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Fikirleri ve düşünceleri her zaman yaşayacak ve yaşatılacaktır" dedi.
 
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 78. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 
Başkan Subaşıoğlu, mesajında “Atatürk adını Türk tarihine altın harflerle yazdıran, dünyada hayranlık uyandıran, dünyanın nadir yetiştirdiği dâhilerdendir. Yaşamının tamamını vatanının ve milletinin bağımsızlığına ve bekasına adayan Atatürk, milleti ile birlikte büyük zaferler kazanmıştır. Yaşadığı döneme damgasını vuran Atatürk’ün fikirleri milletimizin yoluna ışık tutmuştur. Bilinmelidir ki; Atatürk’ün büyük eseri Türkiye Cumhuriyeti, O’nun fikirleri ve düşünceleri sonsuza kadar yaşayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 78. yıldönümünde rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” diye konuştu.
 
 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat