Şahin Tin'den Cumhur İttifakı Açıklaması

Şahin Tin'den Cumhur İttifakı Açıklaması

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Cumhur İttifakı ile alakalı önemli değerlendirmelerde bulundu.

A+A-

Şahin Tin; “Asırlar boyu büyüyüp kökleşen bir millete 15 Temmuz’da yeniden can ve heyecan veren bu milli ruhu kırmaya dönük gevşek sözlere asla kapı aralatmayız. Cumhur İttifakı’na suikast yapmak isteyenlere asla fırsat vermeyiz” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI ÜLKÜMÜZÜN GÜCÜDÜR”

“Ülkümüzün gücü olan Cumhur İttifakı’na ve bekamıza tuzak kuranlara sessiz kalmamızı kimse bizden beklemesin” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Yerel seçimlerdeki işbirliğinin çerçevesi, genel başkanlarımız ve görevlendirdikleri yetkili kurullar tarafından çizilmiştir. Her şey bu doğrultuda gerçekleşmektedir. Bunun dışındaki bütün söylemler, ittifakın ruhuna suikasttır, fitne amacı taşımaktadır. Millet aklının üzerinde başka akıl tanımayız. Bu bağlamda şu husus iyi bilinmelidir ki; fitnecilere ve Cumhur İttifakı’na yönelik suikast girişimlerine asla fırsat vermeyeceğiz” dedi.

“FİTNECİLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ”

Yerel yönetimlerde ittifakın nasıl olacağı, belediye başkan adaylıkları ve meclis üyesi adaylıklarının hangi kriterlere göre dağılacağının her iki partinin Genel Başkanları ve onların yetkili kıldığı kurullar tarafından belirlendiğini vurgulayan Şahin Tin, “Hal böyle iken, Sayın Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin Sayın Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı’nın arkasında sarsılmaz bir irade ile duruyorken, bunun aksini iddia etmek, kişisel ikbali Cumhur İttifakı’nın önüne koyarak fitne üretmeye çalışmak akla ziyan bir durumdur.” dedi.

“MİLLETİMİZ EĞRİYİ DE DOĞRUYU DA GÖRÜYOR”

“Gömleğin ilk düğmesini yanlış ilikleyenlerden diğer düğmeleri doğru iliklemelerini beklemiyoruz”  diyen Milletvekili Şahin Tin; “Bu dava asırlar boyu bu toprakların adı, memleketin gönüllerde çizilen sınırı, rüzgârda dalgalanan bayrağı olmuştur. 15 Temmuz destanında yeniden can ve heyecan bulan bu milli ruha hangi çılgın bir el kaldırır ya da bir cümle ile saldırırsa bunun bedeli bu aziz millet tarafından elbet karşılık bulur. Milletimiz eğriyi de doğruyu da çok net görmektedir. Milletimizin ülküsü birilerinin ileri geri, fitne fücur laflarına kurban edilmeyecek kadar kutlu ve kıymetlidir.”  dedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.