Salı ve Çarşamba Su Kesintileri

Ege - Denizli 14 Mayıs 2018 11:48
Videoyu Aç Salı ve Çarşamba Su Kesintileri
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün içme suyu hat bağlantısı sebebi ile iki mahallede su kesintisi yapacağı öğrenildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün içme suyu hat bağlantısından dolayı su kesintisine gidecek. Bu çerçevede, 16 Mayıs 2018 Çarşamba günü Pamukkale İlçesinin Kale içme suyu hat bağlantısı sebebi ile 09:00- 20:00 saatleri arasında Kale ve Güzelköy Mahallelerinde planlı su kesintisi yapılacağı öğrenildi. Konu ile alakalı Mahalle sakinlerinin kesintilerden mağdur olmamaları için tedbirlerini almaları ifade edildi.
 

YARIN DA KESİNTİ VAR

 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre içme suyu deposu temizliği yapılacağından Kaklık Mahallesi'nde 15 Mayıs Salı günü su kesintisi yapılacak.
 
Bu kapsamda 15 Mayıs 2018 Salı günü Kaklık içme suyu deposu temizliği sebebi ile 08:00- 17:00 saatleri arasında Kaklık Mahallesi'nde planlı su kesintisi olacak.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat