Sancar'dan Ayhan Oğan'a Sert Sözler

Okunma: 1942
Ege - Denizli 5 Ağustos 2017 15:25
Videoyu Aç Sancar'dan Ayhan Oğan'a Sert Sözler
A
a

Sancar'dan Ayhan Oğan'a Sert Sözler

http://www.denizli.bel.tr/
ANLI ŞANLI TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ YOK SAYIP YENİ DEVLET KURMAYA NE SENİN GÜCÜN YETER NE DE BİAT ETTİKLERİNİN!!

Kamuoyunda üzüntüyle izlediğimiz, nefretle şahit olduğumuz Ayhan Oğan isimli şovmenin;
“Şimdi biz yeni bir Devlet kuruyoruz, beğenin beğenmeyin. Bu yeni devletin kurucusu Tayyip Erdoğan’dır” gaflarına ve saçmalıklarını esefle kınıyoruz. Pervasızca ağzından çıkan beyanlar Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşundan bu yana başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Cumhuriyetimizi korumak ve kollamak için canını hiç düşünmeden feda eden Şehitlerimize yapılan saygısızlıktır, terbiyesizliktir.

Cumhuriyetin verdiği özgürlük sayesinde bu kadar pervasız beyanları yapabilmektesin Ayhan Oğan. Hatta haddini aşıp kendi kendine devlet kurma hayalleri peşindesin. Bu aptalca ve anlamsız beyanlarınla kime yada kimlere yaranmaya çalıştığını anlamak zor değil.

Fakat geçmişteki Fetö terör örgütü lideri Fettullah Gülen ile çekilmiş pozlarınıza bakınca bir biat karmaşası  içinde olduğunuz belli. Şimdi soruyoruz sana, 15 Temmuz hain darbe girişimi başarılı olsaydı yeni devleti Fettullah Gülen ile mi  kuracaktınız!!!  Fakat ne olursanız olun, hangi fütursuz söylemlerinizle şov yapmaya çalışırsanız çalışın o uğursuz dilinizi yüz binlerce Şehidimizin canıyla kanıyla kurulan Şanlı Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kutsal duruşundan uzak tutun. Çünkü hayırsız söylemleriniz ancak sizin çapınızı gösterir.

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli Örgütü olarak Türkiye Cumhuriyeti Devletini yok sayarak Kamuoyu önünde “yeni bir Devlet kuruluyor” söylemleriyle Milletimizin Birliğine ve Beraberliğine nifak sokan Anayasal düzeni yıkmaya çalışan yeni Devlet söylemleriyle toplumu ayrıştıran ve terör odaklarına güç veren bu saygısız Ayhan Oğan hakkında Cumhuriyet Başsavcılığını göreve davet ediyor,hakkında bölücülükten soruşturma açılmasını talep ediyoruz. 

Cumhuriyetimiz için 97 yıldır Demokrasi nöbeti tutan Gazi Mustafa Kemal’in evlatları olarak Bizim nazarımızda Ayhan Oğan denilen kişinin söylemleri, kendisini bile bağlamayacak kadar zavallı ve değersizdir. Çünkü Bizim İlkemiz, Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün dediği gibi “BENİM NAÇİZ VÜCUDUM ELBET BİRGÜN TOPRAK OLACAKTIR, FAKAT TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET YAŞAYACAKTIR.”
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat