Şehidimizin Adı Yaşasın

Okunma: 2546
Ege - Denizli 14 Kasım 2016 10:54
Videoyu Aç Şehidimizin Adı Yaşasın
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, Akalan Mahallesine yapılacak üst geçide Şehit Er Doğan Acar’ın isminin verilmesini istedi.

http://www.denizli.bel.tr/

“ŞEHİDİMİZİN İSMİ YAŞASIN”

 

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi, Kasım ayı toplantılarının ilk birleşimi, Babadağ ilçesinde gerçekleştirdi. Topantıda MHP grubu adına önerge veren Garip, Akalan Mahallesine yapılacak üst geçide Şehit Er Doğan Acar’ın isminin verilmesini istedi. MHP’li diğer meclis üyelerinin de imza attığı önergede Garip, “Denizli Büyükşehir Belediyesince Pamukkale sınırları içerisinde yer alan ve yapımına başlanan üst geçidin bulunduğu nokta aynı zamanda 10 Ağustos 2015 tarihinde Şırnak’ta terör örgütü PKK tarafından Askeri Helikoptere ateş açılması sonucu şehit olan 21 yaşındaki Jandarma Er Doğan Acar’ın ailesinin evinin önü olarak kabul edilebilecek noktadadır” dedi.

“ÜST GEÇİDE ŞEHİT ER DOĞAN ACAR’IN İSMİ VERİLSİN”

Akalan Mahallesine yapımına başlanan üst geçide Şehit Jandarma Er Doğan Acar’ın isminin verilmesini isteyen Garip, önergesinde “Ülkemizde başta PKK terör örgütü ve diğer terör örgütleri ile mücadelenin amansız bir şekilde sürdürüldüğü bu günlerde milli birlik, kardeşlik ve dayanışma içinde çalışmamızın yanında, vatanımız için canını veren şehitlerimize ve emanetlerine sahip çıkmak, isimlerini ve aziz hatıralarını yaşatmak milli ve vicdani bir sorumluluktur. Bu vesile ile Akalan mahallesinde yapılması planlanan Akalan üst geçidinin adının Şehir Jandarma Er Doğan Acar üst geçidi olarak değiştirilmesi konusunda Meclis kararı alınmak üzere önergemizin gündeme alınmasını MHP Meclis Grubu adına arz ederiz” dedi.

ZOLAN: “DEĞERLEDİRECEĞİZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MHP grubunun önergesinin önümüzdeki Meclis toplantılarında değerlendilebileceğini söyledi. MESUT GÜLER

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat