Şehitler İçin Dua Edildi

Ege - Denizli 12 Ekim 2018 16:10
Videoyu Aç Şehitler İçin Dua Edildi
A
a

Semerkand Vakfı Denizli Şubesi ve Beşir Derneği Denizli Temsilciliği ortaklığında çok anlamlı bir etkinlik gerçekleştirildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Semerkand Vakfı Denizli Şubesi ve Beşir Derneği Denizli Temsilciliği, beraber organize ettikleri organizasyonda şehitlerin anısına 7 bin kişilik aşure ikramı yaptı.

Yoğun Bir Katılım Oldu

Çınar Yeni Camii’nde organize edilen etkinliğe Denizli halkının yoğun bir katılım gösterdiği görüldü. Organizasyonda vatanı, bayrağı ve milleti için seve seve canını vermiş olan tüm şehitlerin ve devletin bekası için dualar edildi. Beşir Derneği Denizli Temsilcisi Emrah Gürbüz, Semerkand Vakfı Denizli Şubesi ile beraber organize ettikleri bu organizasyonda güzel bir hayra vesile olduklarını, tüm bağışçılara ve organizasyonda emeği geçen gönüllülerin hepsine teşekkürlerini ilettiklerini, şehitlerin hiçbir zaman unutulmayacağını, onların insanın en önemli varlığı olan canlarını gözlerini kırpmadan verdiklerini, böyle anlamlı organizasyonlar ile Beşir Derneği olarak halkın hayrına vesile olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat