Serinhisar Gençlik Merkezine Kavuşuyor

Ege - Denizli 7 Kasım 2018 14:49
Videoyu Aç Serinhisar Gençlik Merkezine Kavuşuyor
A
a

Serinhisar ilçesinin modern bir sosyal ve kültürel tesise kavuşması amacı ile Denizli Büyükşehir Belediyesinin yaptığı Serinhisar Gençlik ve Kültür Merkezi bitti.

http://www.denizli.bel.tr/
Serinhisarlıların sosyal ve kültürel pek çok ihtiyacının karşılanacağı binanın birçok özelliği var. Bilhassa gençlerin sosyal hayatlarını renklendirecek olan tesis 7'den 70'e herkese hitap edecek. Toplam 4 bin 700 metrekarelik kapalı alana sahip olan Serinhisar Gençlik ve Kültür Merkezi'nde çok amaçlı salon, kafeterya, 6 tane atölye, 5 tane işyeri, 6 tane ofis ve 2 tane spor salonu bulunuyor. Serinhisar Gençlik ve Kültür Merkezi’nin kısa bir zaman sonra hizmete açılacağı belirtilirken başta gençler olmak üzere Serinhisarlıların çok fonksiyonlu sosyal bir tesise kavuşacağı ifade ediliyor.

"Her yaştan vatandaşa hitap edecek"

Başkan Osman Zolan, büyükşehirle beraber, Denizli’nin merkezinde ne varsa ilçelerde de o olacak, dediklerini anımsatarak, Serinhisar’ın en mühim ihtiyaçlarından bir tanesi olan sosyal ve kültürel tesis talebini Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak yapmanın mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını, tesis içerisinde bulunan atölyeler ve spor salonlarının her yaştan vatandaşlara hitap edeceğini, tesisin içinde bulunan atölyeler, spor salonlarıyla gençleri ve hanım kardeşleri bu tesislerde üretmenin, öğrenmenin ve spor yapmanın keyfini yaşayacaklarını, kısa zaman içinde hizmete girecek tesisin Serinhisar’a ve Denizli’ye şimdiden hayırlı uğurlu olmasını ifade etti.
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat