Sevgileri Odaya Sığmadı

Okunma: 407
Ege - Denizli 18 Kasım 2016 13:23
Videoyu Aç Sevgileri Odaya Sığmadı
A
a

Kâtip Çelebi İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. 4/C sınıfı öğrencilerinin sevgisi odaya sığmadı. Tüm sınıfın katıldığı ziyaret sırasında İşitme engelli öğrenci Sude Durmaz kendisinin hazırladığı tuali Başkan Subaşıoğlu’na hediye etti.

http://www.denizli.bel.tr/

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na ziyaretler sürüyor. Bu çerçevede bir ziyarette Kâtip Çelebi İlkokulu’ndan geldi. 4/C sınıfı öğrencileri Kâtip Çelebi İlkokulu sınıf öğretmeni İlknur Düzgün eşliğinde Başkan Subaşıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Tüm sınıfın katıldığı ziyarette öğrencilerin sevgisi odaya sığmadı. Ayrıca minikler Başkan Subaşıoğlu’na çeşitli sorular yöneltmeyi de ihmal etmedi. Ziyarette ayrıca 4/C sınıfında eğitim gören işitme engelli öğrenci Sude Durmaz Başkan, Subaşıoğlu’na kendi yaptığı tuali hediye etti.

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NDAN ÖĞRENCİLERE TEŞEKKÜR

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, öğrencilerin ve öğretmenlerin kendisine yaptığı ziyaretten dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Başkan Subaşıoğlu, “Bugün yine belediyemizde öğrencilerimizi misafir ediyoruz. Bu ziyaretimizde tüm sınıf olarak katılmışlar. Buda bizi çok mutlu etti. Çocuklarımızı büyük bir sevgiyle kucaklıyoruz” dedi.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat