Subaşıoğlu'nun Yapılan Haberle İlgili Açıklaması

İlçe Haberleri 4 Ekim 2018 14:16
Videoyu Aç Subaşıoğlu'nun Yapılan Haberle İlgili Açıklaması
A
a

Denizli iline bağlı olan Merkezefendi belediyesinde işçilerin işten çıkarılması haberleri üzerine Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’ndan basına bir açıklama yapıldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Yapılmış olan basın açıklamasında böyle bir olayın asla yaşanmadığı ve haberlerinin tamamıyla yalan ve asılsız olduğunu ifade edildi.

BASINA YAPILAN AÇIKLAMA…

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu tarafından yapılan açıklamada bugün basında yer alan ‘Merkezefendi Belediyesi’nde Toplu İşten Çıkarma İddiası’ başlıklı haberlerin külliyen yalan olduğu,  Merkezefendi Belediyesi olarak bünyelerinde görevli hiç bir personelin işten çıkarılmasının söz konusu olmadığını, Ornaz Vadisi, Kır Çiçeği ve Bereketler Toplantı ve Sergi Salonu gibi MERTAŞ Şirketi tarafından işletilen tesislerde tarihleri belirlenip geçici süre ile işe alınmış olan personelin süre dolduktan sonra işten ayrıldığını ve bu durumun işe alınan personelin de işe başladığı tarihte bilgisi dahilinde olduğunu  ve kendileri ile süreli bir sözleşme imzalandığını , dolayısıyla da basında yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Saadet Uzel 12 Kasım 2018 14:56

Olay tamamı ile doğrudur. Medya üzerine düşeni yapsın! Başkan beyin sözlerinin karşısına mağdur işçilerle röportaj yapsın,onların da sesini duyursun... Ki kamuoyu gerçeği bilsin.....

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat