Subaşıoğlu Tarihi Kentler Birliği Toplantısı İçin Gaziantep’te

Okunma: 2276
Ege - Denizli 26 Eylül 2016 15:33
Videoyu Aç Subaşıoğlu Tarihi Kentler Birliği Toplantısı İçin Gaziantep’te
A
a

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, hafta sonunda Gaziantep’te gerçekleştirilen Tarihi Kentler Birliği toplantısına katıldı. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendimizi temsilen Gaziantep’teyiz. Bu toplantı vesilesiyle Gaziantep’te yapılan çalışmaları yerinde inceliyoruz” dedi.

http://www.denizli.bel.tr/

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, hafta sonunda Gaziantep’te düzenlenen Tarihi Kentler Birliği toplantısına katıldı. Başkan Subaşıoğlu 100’e yakın belediye başkanı ve yaklaşık 350 meclis üyesinin katıldığı programlar çerçevesinde düzenlenen toplantılarda yer aldı. Başkan Subaşıoğlu, toplantıyla ilgili Gaziantep’te yaptığı değerlendirmesinde, “Merkezefendi Belediyesi olarak toplantıya katılmak üzere Gaziantep’e geldik. Gaziantep’te tarihi yerlerin restore edilmesi, tekrar değerlendirmesi anlamında çok güzel örnekler var. Bizlerde burada değerlendirme yapma imkânı bulduk. Türkiye’nin birçok yerinden katılan belediye başkanları ile belediyecilik anlamında da fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu toplantı bizim için bir nevi atölye çalışması oluyor.” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na Gaziantep’te düzenlenen Tarihi Kentler Birliği toplantısına Türkiye Tarihi Kentler Birliği’ne Merkezefendi Belediyesi adına seçilen meclis üyesi Erdal Otçu da eşlik etti.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat