Tahliye İçin Tebligat Gönderildi

Ege - Denizli 8 Ekim 2017 19:05
Videoyu Aç Tahliye İçin Tebligat Gönderildi
A
a

Tahliye İçin Tebligat Gönderildi

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Büyükşehir Belediyesi işyeri sahiplerine gönderdiği tahliye yazısı ile 31 Ekim 2017 tarihine kadar süre tanıyor. Bu süre içerisinde çıkmayan kiracılar tahliye edilecek.
 
Denizlimuhabir.com’un özel haberine göre; Tapu Bölge, İdare Mahkemeleri, Bağ-Kur il Müdürlüklerinin binayı terk etmesiyle üst katlar tamamen boşalmıştı.
 
‘ZEMİN’ DİRENİYOR
Özel İdare iş hanında bulunan toplam 150 işyerinden şu anda 55 tanesi dolu. Dolu olan işyerlerinde de şu anda sadece zemin ve birinci katlarda bulunan esnaflar faaliyet gösteriyor.
 
BÜYÜKŞEHİR KARARLI
Son günlerde Santral Garaj’daki dükkanlar ve Üçgen çarşısı olmak üzere kararlı adımlar atan Büyükşehir Belediyesi, bu kez Özel İdare işhanını tahliye etmekte de kararlı görünüyor.
İşyeri sahiplerine 31 Ekim 2017 tarihine kadar süre tanıyan Belediye, bu tarihe kadar işyerlerini boşaltmayan kiracılara kesinlikle ek süre tanınmayacağını açıkladı.
 
GERİ SAYIM BAŞLADI
Mülkiyeti daha önce Özel İdare’ye ait olan depreme dayanıksız olduğu raporla belirlenen, satışa çıkarılan ancak alıcı bulamayan ve Özel İdare’nin kapatılmasıyla Büyükşehir Belediyesine devredilen İşhanı için geri sayım başlamış oldu.
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Ben 10 Ekim 2017 00:10

Nerenizden haber yapıyorsunuz bilmiyorum ki.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat