Tavas'da Hizmete Tam Gaz Devam

Tavas'da Hizmete Tam Gaz Devam

Tavas Belediyesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

A+A-

Asfalt Yama Çalışmaları Son Sürat

 

Yollarda oluşan bozulmalar ve çökmelere karşı çalışmalarını sürdüren Tavas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha önce tespit edilen yerlerde ve yeni açılan parsel yollarda asfalt yama işlemlerine Alpa ve Ovacık mahallerinde  aralıksız olarak devam ediyor.

Halkımıza hizmetin en iyisini vermek için çalışmaların yapıldığını belirten Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol" Fen İşleri ekiplerimiz daha önce belirlenen program dahilinde cadde ve sokaklarımızda yama çalışmaları yaptı. Bozulan yollarımızı iyileştirmek ve bakım çalışmalarını yapmak için yama çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımız neticelendiğinde daha iyi yollara sahip olacağız. Bakımlı, temiz ve nezih mahallerimiz, caddelerimiz ve sokaklarımızla daha yaşanılır bir Tavas için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek" dedi.

Akyol, asfalt çalışmalarının aciliyet sırasına göre belirlenen programlar dahilinde sürdüğünün altını çizerek, Tavas'ın bütün mahallelerinde çalışmaların devam edeceğini belirtti.

TAVAS'IN YOLLARI TAŞTAN...

 

Tavas Belediyesi kilit parke taşı döşeme çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Solmaz mahallesi , Keçeliler mahallesi ve Merkez mahallere kilit parke taşı gelmeye devam ediyor.Yapılacak olan bu çalışmalarla mahalle ve sokak aralarının daha estetik bir görünüme kavuşması için kilit parke taşı döşemeleri mahallerimizde  sürdürülüyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından profesyonel bir şekilde yürütülen çalışmalar ile merkez ve mahallelerin daha modern ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Tavas'ta taş döşenmedik tek yol bırakmayacağız. Tavas'ı baştan aşağı yeniliyoruz. Hedefimiz Tavas'ı Denizli'nin vizyon ilçesi yapmak. Tavas'a gelenler buradaki canlılığı ve hareketliliği hissetmeye başladı. İnşallah önümüzdeki hizmet yıllarımız içerisinde Tavas'ta yaşamayı bir ayrıcalık haline getireceğiz" dedi.

TAVAS'TA CAMİLER YENİLENİYOR

 

Tavas Belediyesi  başlatılan çalışma kapsamında camilere bakım ve onarıma devam ediyor.

Tavas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından Başalan mahallesindeki Camii'nin  bahçe duvarını yenileme çalışmaları başlatıldı. Başalan'a gidip çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, ''Caminin bahçe duvarları yenilenerek daha modern bir görünüme kavuşturulacak. İbadet, insanların kendilerini en huzurlu ve güvenli hissettikleri andır. Bu minvalde camilerimiz de en huzurlu ve güvenli yerler olmalıdır. Biz çalışmalarımızı bu anlayışla sürdürüyoruz. Tüm mahallerimizdeki Cami bakım ve onarımlarına hızlı bir şekilde devam edeceğiz'' dedi.

TAVAS'TA KAPALI PAZAR YERLERİ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Tavas Belediyesi 2023 vizyon projeleri kapsamında mahallelere yapacağı Kapalı Pazar Yeri çalışmalarına hız verdi. Keçeliler, Alpa,veEbecik mahallerine kapalı Pazar yeri malzemeleri gelmeye başlamıştır.

Mahallelerde incelemelerde bulunduktan sonra açıklama yapan Akyol, "Kapalı Pazar Yeri'nin yapımı için sağlam adımlar ile ilerliyoruz. Hedefimiz her mahallemize bir Kapalı Pazar Yeri yapıp, vatandaşlarımızın alışverişlerini ikamet ettikleri yerde yapmalarını sağlamak. Herkesin yaşadığı yerde huzurla kalmasını sağlamak bizim asli görevimizdir ve bunun için tüm imkanlarımızı sonuna kadar kullanacağız" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.