Teşkilatlarına Talimat Verdi...

Okunma: 21025
Türkiye 8 Ekim 2016 09:53
Videoyu Aç Teşkilatlarına Talimat Verdi...
A
a

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den teşkilatlara muhalif ültimatomu… Bahçeli, “o aslında iyi bir arkadaştı ama diğerlerine kandı, artık akıllandı” gibi gerekçelerle kimsenin affedilmeyeceğini, o kişilere kapıların kesin olarak kapandığını dile getirerek, bunu yapamayacakların şimdiden Bolu-Gerede civarında ayrılabileceğini söyledi.

http://www.denizli.bel.tr/

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Teşkilatı TBMM’nin yeni yasama yılının ilk grup toplantısı için dün 260 kişilik bir grup ile Ankara’da MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. İl BaşkanıMehmet Bülent Karataş ve yönetimi olmak üzere 39 İlçe Başkanı ve yöneticileri oldukça hareketli bir gün geçirdi. Grup toplantısına katılmak üzere sabahın erken saatlerinde Ankara’ya ulaşan MHP İstanbul Teşkilatı önce Bahçeli’nin grup konuşmasını dinledi ve ardından vekillerle bir araya geldiler. Öğlen yemeğini MHP Genel Merkezi’nde yiyen İstanbul Teşkilatı saat 14:00’da Bahçeli ile toplantıya katıldı.
 

‘BİZ OLMASAYDIK DARBE BAŞARILI OLURDU’

 

Toplantı esnasında oldukça neşeli ve enerjik olduğu gözlenen MHP Lideri Bahçeli İstanbul teşkilatıyla yaklaşık 45 dakika süren bir toplantı yaptı. Konuşmasının uzun bir bölümünü 15 Temmuz darbe kalkışması ve o gece MHP Genel Merkezi’nde yaşananlara ayıran Bahçeli,  tüm detaylarıyla teşkilat mensuplarına gece yapılan görüşmelerden verilen mesajlara kadar paylaşarak “Eğer o gece, bizler burada bulunmasaydık, MHP binasının ışıkları yanmasaydı, Tv’ler alt yazı olarak mesajlarımızı geçmeseydi bugün çok başka bir Türkiye olurdu ve darbe kalkışması başarıya ulaşırdı” şeklinde konuştu.

 

“YAPMAZSANIZ BOLU GEREDE CİVARINDA AYRILABİLİRSİNİZ”

 

Devlet Bahçeli MHP’nin içinden geçtiği muhalif süreci de değerlendirerek, bu süreçte kimlerin kimlerle gizli görüşmeler yaptığı, nelere tevessül ettiği, ne eğilimler gösterdiğinin gerek Genel Merkez tarafından gerekse teşkilat yöneticileri tarafından artık net biçimde bilindiğini belirtti ve muhaliflerin hiç bir şekilde yönetimlere alınmamasını ve teşkilatlara sokulmamasını istedi.

 

“Bu konuda sizlere ağır bir görev düşüyor” diyen MHP Lideri, "o aslında iyi bir arkadaştı ama diğerlerine kandı, artık akıllandı" gibi gerekçelerle kimsenin affedilmeyeceğini, o kişilere kapıların kapandığını kesin bir dille ifade etti.

 

Bahçeli, İstanbul teşkilatına yönelik olarak; “Bu akşam döneceksiniz artık hepiniz yolda olacaksınız. Eğer içinizde ‘ben bunu yapamam’ diyen birileri varsa hiç zahmet edip İstanbul’a kadar gitmesin. Bolu-Gerede civarında bir yerlerde teşkilattan ayrılsın” şeklinde konuştu.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon
Kurtuluşcan 9 Ekim 2016 12:49

Sayın Devret Bahçeli siyasi başarın ile amorte oldunuz. 48 yıllįk partiyi iktidar edemediniz. Rahmetli Türkeşin oģullarını AKP yi mesken tuttu. Babasının partisine sahip çıkmayan ikitidar olmasını beceremeyen mhp sayenizde müzelik oldu. 1 TL lik hatıra değeri kaldı. Artık ülkücüler kendine alternatif aramalı iktidar olmalı. 😎

1 4 Cevap Yaz
Erdal 9 Ekim 2016 03:31

Adamsın turkmen beyimiz

3 5 Cevap Yaz
isimsiz ülkücü 9 Ekim 2016 01:34

Kuklaların Bolu-Gerede civarında ayrılır mı.ayrılmaz mı bilmiyorum bay beceriksiz, akp nin görevlisi zat, kesin olan bir şey varsa, biz ülkücüler,artık seni sırtımızda taşımak istyemiyoruz.Ülkücüler istediğin zaman sırtlarına binip,hakaret ettiğin eşekler değildir.O birilerine yalakalık yaptığın seçim de gelecek.Allah kısmet edrese.Sandıklarda biz yoğuz .

1 11 Cevap Yaz
Levent 8 Ekim 2016 21:37

Arka bahçe li...

0 8 Cevap Yaz
Ahmet inan 8 Ekim 2016 16:08

Benial şunu alma hikaysine döndük

1 7 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat