Trafik Polisi Canına Kıydı

İlçe Haberleri 6 Temmuz 2018 10:35
Videoyu Aç Trafik Polisi Canına Kıydı
A
a

Denizli ilinin  Çivril ilçesinde, Bölge Trafik Denetleme Şubesi'nde görevli olan polis memuru Fatih C.Ö., görevi başında iken beylik tabancası ile intihar etti.

http://www.denizli.bel.tr/
İddialara göre, Denizli ilinin Çivril İlçesi'nde Kıralan Bölge Trafik Şube Müdürlüğünde görev yapan 1973 doğumlu Trafik Polisi Fatih Civan Özbaş, görevde ve nöbetçi olduğu sırada şu anda netleşmeyen bir sebepten dolayı Şube içinde bulunurken kendisine ait olan beylik tabancası ile intihar edip hayatını sonlandırdı

Silah seslerini işiten ve o yöne doğru koşan silah arkadaşları evli ve iki çocuk babası Özbaş’ın ağır yaralı olduğunu gördüler. Çok acil bir şekilde sağlık ekiplerine haber verildi. Haber alınması ile intihar edilen yere gelen 112 Acil Sağlık ekipleri olay yerinde yaptıkları tüm müdahalelere rağmen Trafik Polisi Fatih Civan Özbaş’ı kurtaramadılar.

Sessiz Sakin Biri Olarak Tanınırdı

Meslektaşları arasında sakin ve sessiz biri olarak tanınan Özbaş’ın yaşamını yitirmesi Şube de bulunan tüm arkadaşlarını matem havasına soktu. Meydana gelen üzücü olay karşısında şoke olan meslektaşları uzun bir süre Şubenin dışarısında oturdular ve gözyaşlarına hakim olamadılar.

İntihar olayı ile alakalı polis ekipleri tarafından soruşturma başlatıldığı dile getirildi. 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
mgule 7 Temmuz 2018 00:01

o ıntıhar etmez onu bırı öldurdu

0 2 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat