Travel Turkey İzmir’de Denizli Rüzgarı

Ege - Denizli 7 Aralık 2018 15:58
Videoyu Aç Travel Turkey İzmir’de  Denizli Rüzgarı
A
a

Denizli’nin tanıtımına katkı yapıp şehir turizmini geliştirmek için pek çok yatırımda bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu sene 12.si yapılan Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi'ne katıldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli standına ziyaretçiler yoğun bir ilgi gösterirlerken stantta Pamukkale, Denizli Teleferik, Denizli Kayak Merkezi gibi kentin cazibe merkezlerinin tanıtımları yapıldı. Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği’ne bağlı olan 15 otel de Denizli standında kendini tanıtma olanağı buldu. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak Türkiye'nin ve dünyanın en mühim turizm fuarlarından bir tanesi olan bu organizasyonda olmaktan ötürü mutlu olduklarını, olumlu anlamda pek çok geri dönüş aldıklarını ifade etti.

Turizmcilerden Başkan Osman Zolan’a teşekkür

DENTUROD Başkanı Gazi Murat Şen ise, DENTUROD olarak Denizli Büyükşehir Belediyesinin katkıları ile yeniden Travel Turkey İzmir Fuarı'nda yer aldıklarını, Pamukkale ören yerinin bu sene yine ziyaretçi rekoru kırdığını, 2 milyondan fazla ziyaretçiye ulaştıklarını, bunun da tüm yılların rekoru olduğunu, bunların bir ayağının İzmir, bir diğer ayağının da Ocak sonu İstanbul'da yapılacak olan turizm fuarı olduğunu, buralarda bulunmanın kendileri için önemli olduğunu, İstanbul'da organize edilecek turizm fuarına da yine Denizli Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle katılacaklarını, kendilerine verdikleri desteklerden ötürü Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a teşekkür ettiğini ifade etti.

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/