Tüm Parklar Dezenfekte Ediliyor

Okunma: 2548
Ege - Denizli 17 Ekim 2016 17:15
Videoyu Aç Tüm Parklar Dezenfekte Ediliyor
A
a

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçede bulunan tüm parkların oyun ve fitness gruplarında dezenfekte çalışması yapılıyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Belirli dönemlerde düzenli bir şekilde gruplarda yapılan bu çalışmayla Merkezefendililerin daha hijyenik bir şekilde oyun ve fitness gruplarını kullanmalarına olanak sağlanıyor.

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçede çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Merkezefendi ilçesinde bulunan 327 parkta hummalı bir dezenfekte çalışması yapılıyor. Merkezefendililerin sıkça kullandığı oyun ve fitness grupları, düzenli olarak Merkezefendi Belediyesi tarafından dezenfekte edilerek vatandaşların daha hijyenik bir şekilde kullanmalarına olanak sağlanıyor. Özellikle çocukların çok sık temas ettikleri oyuncaklar ve yetişkinlerin kullandıkları fitness gruplarının hijyen olmasına özen gösteriliyor.
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “İlçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın her şeyden önce sağlığını düşünmek zorundayız. Bu anlamda ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın çok sık bir şekilde kullandığı oyun ve fitness gruplarının temizliği çok önemli. Bizde bu açıdan parklarımızda dezenfekte çalışması yapıyoruz. Merkezefendili her yaştan hemşerimiz güvenle parklarımızda vakit geçirebilir” dedi.
 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat