Uçak Kazası Hakkında Flaş Gelişme

Ege - Denizli 19 Kasım 2018 15:19
Videoyu Aç Uçak Kazası Hakkında Flaş Gelişme
A
a

Aydın ilinde havalanarak Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Başkarcı bölgesindeki dağlık alana düştüğü ifade edilen eğitim uçağındaki 2 kişinin kimlikleri belli oldu.

http://www.denizli.bel.tr/
İddialara göre uçaktaki 2 kişiden birinin Merve Altun, Öğretmen pilotun isminin ise Hamdi Yılmaz olduğu tahmin ediliyor.

1 Yıldır Eğitim Alıyordu

Denizli ilinde bu sabah meydana gelmiş olan olayda Aydın Çıldır Havalimanı'ndan kalkmış olan eğitim uçağının Denizli Merkezefendi ilçesi Başkarcı bölgesinde düştüğü ifade edildi. Uçakta 2 kişinin olduğu, uçakta bulunan öğrencinin 1 senedir uçuş eğitimi alan Merve Altun'un olduğu, pilotun isminin de Hamdi Yılmaz olduğu tahmin ediliyor.  2015 senesinde Ege Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Merve Altun'un bir senedir uçuş eğitimi aldığı ifade edildi. TC-JZC tescilli tek motorlu Cessna 172 tipi uçak ile telsiz irtibatı sağlanamıyor. Bölgede eğitim uçuşu yapan uçakta biri öğretmen pilot, diğeri öğrenci pilot Merve Altun olmak üzere iki kişinin olduğu ifade edildi. Havanın yoğun sisli olmasından ötürü arama ve kurtarma ekipleri tespit edilen koordinatlara ulaşmakta güçlük çekiyor. Çalışmalar devam ediyor.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Ayıp 19 Kasım 2018 17:52

Ayıptır aileleri var bu insanların. Hemüz belli olmadan yaşamını yitiren demek hiç olmuş mu?

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat