Uzun Zamandır Bekleniyordu

Türkiye 3 Ekim 2018 23:18
Videoyu Aç Uzun Zamandır Bekleniyordu
A
a

Dünya çapında çok popüler olan anlık iletişim Programı uygulaması WhatsApp kullanıcılarının karşısına yeni bir güncelleme ile çıkacak.

http://www.denizli.bel.tr/
WhatsApp’ın Android uygulaması için resim içinde resim modu desteğini geldi. Böylece Android WhatsApp kullanıcıları, gönderdikleri veya almış oldukları YouTube, Facebook ve Instagram videolarını uygulama içinde açabilecekler.

WhatsApp, uzun bir zamandır beklenen Resim içinde Resim (PiP) desteğini Android sürümü için sonundan paylaştı. Bunsan sonra size gönderilen veya sizin göndermiş olduğunuz YouTube, Instagram, Facebook videolarını tam ekran yerine küçük bir pencerede açabilecek ve videoyu izlediğiniz esnada mesajlaşmayı sürdürebileceksiniz.

3 Farklı Boyutta İzlenebilecek

Videoları resim içinde resim modunda izlemek için tek yapılması gereken bağlantı üstünde görsele dokunmak olacak. Bunu yaptığınız zaman videolar, bağlantı adresinin yönlendirdiği uygulama yerine WhatsApp sohbeti içinde küçük bir pencere ile açılacak. Videoları isterseniz tam ekran olarak, isterseniz minimum pencere boyutunda isterseniz de ekran genişliğine uyumlu bir şekilde izleme imkanına sahip olacaksınız.

Resim içinde resim modu henüz geliştirme aşamasında olduğundan sadece WhatsApp beta kullanıcılarına sunuldu. Ama kısa bir  zaman içerisinde tüm kullanıcıların hizmetine sunulması beklenmekte.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat