Vali,Daire Müdürlerine Talimat Verdi

Gündem 13 Haziran 2017 15:38
Videoyu Aç Vali,Daire Müdürlerine Talimat Verdi
A
a

Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Halkın Sorunlarını Dinledi

http://www.denizli.bel.tr/

Halk Toplantıları’nın Haziran Ayı buluşması Vali Dr. Ahmet Altıparmak başkanlığında gerçekleştirildi. Vatandaşlarımız toplantıda sorun, talep ve şikayetlerini Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a iletti, Vali Altıparmak da sorunların çözümü için ilgili Daire Müdürlerine talimat verdi.

Valilik Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya; Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ın yanı sıra, Vali Yardımcıları, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız, Daire Müdürleri, muhtarlar ile vatandaşlar katıldı.

Toplantıda; vatandaşlarımız sorun, talep ve şikâyetlerini Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a aktardı. Vali Altıparmak vatandaşların tüm sorularını cevaplayarak, çözüm bulunması için ilgili Daire Müdürlerine talimat verdi ve konularla ilgilenilmesini istedi.

Söz alan vatandaşlar, gerek bireysel gerekse mahallelerinde bulunan birçok sorun, talep ve şikayetini aktardı. Eğitim, sağlık, engelli ve yaşlılık maaşları ve iş konuları başta olmak üzere Kaymakamlıklar ve Belediyelerle ile ilgili konuları içeren sorunlar vatandaşlarımız tarafından toplantıda dile getirildi. Vatandaşlarımız ayrıca toplantının ardından istek ve şikayetlerini Valilik binasında hazırlanan platformda ilgili Daire Müdürlerine iletme fırsatı da buldu.

https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat