Vali Karahan DSO'da

Ege - Denizli 17 Mayıs 2018 18:45
Videoyu Aç Vali Karahan DSO'da
A
a

Vali Hasan Karahan, Denizli Sanayi Odasını ziyaret edip, yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci’ye ve Yönetim Kurulu’na başarılarını sundu.

http://www.denizli.bel.tr/
Başkan Keçeci ise ziyaretten memnun olduğu ifade ederek, Denizli sanayisinin bugünkü durumu, yatırımları ve geleceği ile alakalı bilgi verdi. Bilhassa Vali Karahan’ın destek verdiği Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nin son durumu ile alakalı bilgiler Vali Karahan’a aktarıldı.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

Bununla birlikte Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nca Denizli ilinde yapılacak olan demir yolu ve yükleme istasyonu ile alakalı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Demir Yolları Etüt Proje Daire Başkanı Fariz Koca ve ekibinin geçtiğimiz haftaki ziyaretleri hakkında da bilgi verildi. Artık mevcut istasyon ve demiryolu işletmesi tarafından değil Ulaştırma Bakanlığı’nca bizzat tesis edileceği konusunda da bilgiler sunuldu.

En kısa zamanda da Çardak Özdemir Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde de süren yatırımların son durumuyla alakalı birlikte gözlem yapılacak ziyaret ile alakalı konuşma yapıldı.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat