Vali Karahan Tavas'ta

Ege - Denizli 18 Ekim 2017 17:47
Videoyu Aç Vali Karahan Tavas'ta
A
a

Vali Karahan Tavas'ta

http://www.denizli.bel.tr/
Vali Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Tavas ilçesine gitti. Vali Karahan, vatandaşlarımızın temsilcileri konumunda olan Tavas ilçemizdeki Mahalle Muhtarları ile Kamu Kurum Yetkililerini bir araya getirdi. Toplantıda mahallelerimizin sorunları masaya yatırıldı.
 
Sayın Vali Tavas ilçe ziyaretinde ilk olarak Tavas Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Recep Öztürk, Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ve diğer ilçe protokolü tarafından karşılanan Sayın Valimiz, Kaymakam Öztürk’ten İlçenin genel durumu ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında brifing aldı.
 
Vali Karahan, Kaymakamlık ziyaretinin ardından Tavas Yeni Cami Konferans Salonunda muhtarlarla biraraya geldi. Toplantıya; Vali Hasan Karahan’ın yanı sıra Tavas Kaymakamı Recep Öztürk, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Kamu Kurum Müdürleri ve muhtarlar katıldı.
 
Toplantıda; ilgili Kurum Yetkilileri, Kurumlarının ilçedeki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntı, sorun ve talepleri konunun muhatabı Kurum Amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Vali Karahan, muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.
 
Toplantının ardından Tavas Özay Gönlüm Fen Lisesine geçen Valimiz Hasan Karahan, burada sınıfları dolaşarak öğrencilerle biraraya geldi. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Sayın Valimiz, öğretmenlerle de görüşerek sorunlarını dinledi.
 
Vali Karahan daha sonra Tavas Belediyesini ziyaret etti. Başkan Turhan Veli Akyol ve Belediye personeli tarafından karşılanan Vali Karahan, Başkan Akyol’dan Belediyenin İlçede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Turhan Veli Akyol burada Vali Hasan Karahan’a Tavas Efe Kıyafeti hediye etti. Sayın Vali efeler diyarı Tavas’a özgü efe kıyafetini giyerek Başkan Akyol’a teşekkür etti.
 
Tavas ilçe ziyaretinde Tavas Devlet Hastanesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğünü de ziyaret eden Vali Karahan, hastanede tedavi gören vatandaşlarımıza ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini iletirken, emniyet güçlerimize de işlerinde kolaylık ve başarı temennisinde bulundu.
 
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat