Vatandaşın İhtiyacına Yanıt Verildi

Ege - Denizli 5 Aralık 2018 12:04
Videoyu Aç Vatandaşın İhtiyacına Yanıt Verildi
A
a

Denizli halkına daha rahat, konforlu ve kaliteli bir toplu ulaşım hizmeti sunmak amacı ile yatırımlarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, yeni otobüsleriyle 7 yeni hattı daha hizmete alıyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Büyükşehir Belediyesi geçen ay bünyesine katmış olduğu 80 yeni otobüs ile beraber 7 yeni hattı daha hizmete alıp, hat sayısını 51’e yükseltti. Bu çerçevede 16, 38, 39, 40, 41,42 ve 43 numaralı otobüs hatlarını hizmete almış olan Denizli Büyükşehir Belediyesi toplu ulaşımda da vatandaşların daha kolay hizmet almasını amaçlıyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeni alınan otobüsler ile birlikte hatlarda ve otobüs sefer sayılarında düzenlemeye gidildiğini ifade ederek, 7 yeni hattı daha Denizli’ye kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Hat sayısı 51'e yükseldi

Vatandaşların isteklerine ve önerilerine çok değer verdiklerini ifade eden Başkan Osman Zolan, "Hemşehrilerimizin toplu ulaşımdan daha rahat bir şekilde yararlanmaları amacıyla otobüs işletmemizin verimini arttırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz ay bünyemize kattığımız 80 yeni otobüsle birlikte, mevcut hat sayımızı 51’e çıkardık. Denizli'de ulaşım sorununa çare olmak için köprülü kavşaklar, çevre yolu, üst geçitler, otoparklar, akıllı ulaşım sistemleri gibi milyonlarca liralık yatırımımız hayata geçirmenin gururu içerisindeyiz. Denizlimize yakışanı yaptık. Bu yatırımlarımız ile Denizlimizin trafik sorununa çare olmaya devam edeceğiz. Amacımız Denizli’yi daha ileriye daha güzele taşımak.” dedi
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/