Yapılan Teşkilatı Yok Saymaktır

İlçe Haberleri 7 Aralık 2018 01:43
Videoyu Aç Yapılan Teşkilatı Yok Saymaktır
A
a

Denizli'de, CHP Buldan İlçe Yönetim Kurulu’yla Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarının istifa ettiği öğrenildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Edinilen bilgiye göre, CHP Buldan İlçe Başkanı Özkan Beşenk, Yönetim Kurulu üyeleri ile Kadın ve Gençlik Kolları başkanları, mevcut Belediye Başkanı Mustafa Gülbay'ın yerine Hikmet Şenözen'in aday gösterilmesinden sonra toplu olarak istifalarını sundu.

Karar defterine yazmış oldukları istifa dilekçesinde, görüşleri alınmadan belediye başkan adayının belirlendiğini ifade eden Beşenk, belediye başkan adayının açıklandığını basından öğrendiklerini söyledi.

Bizi Yok Saydılar

Belediye başkan adayı konusunda aynı fikirde olmalarına rağmen gerek il yönetimi, gerekse Genel Merkez yetkililerinin ilçe örgütünün fikrini ve onayını almadan atama yapmasını siyaseten örgütü yok saymak olarak değerlendirdiklerini söyleyen Beşenk,

"Sanki yönetim aksi bir yönde hareket ediyormuş da oldubittiye getirmek gibi bir yol tutulması kabul edilemez. Zaten mevcut adayın kendi ekibiyle çalışmasının önünü açmak adına önceden istifa kararını değerlendirmiştik. Bu son durumdan sonra bu koltuklarda oturarak bu il yönetimi ve genel merkez temsilcileriyle sağlıklı bir çalışma yapılamayacağı da aşikardır. Bu anlamda bir yıldır sürdürmekte olduğumuz yönetim kurulu üyeliği görevimizden istifa ederek sade üye olarak partimiz adına çalışmaya karar verdik. Ayrıca Yönetim Kurulumuz, Kadın Kolları Başkanımız Fatoş Özen ve Gençlik Kolları Başkanımız Haldun Kabacan da görevlerinden istifa etmiştir. İstifalarımızı genel merkeze faks ile sunduk." dedi.

Buldan'da CHP'li Belediye Başkanı Mustafa Gülbay'ın yerine Hikmet Şenözen aday gösterilmişti.

DENİZLİ (AA)
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/