Yarın Önleminizi Alın

Ege - Denizli 8 Aralık 2018 12:42
Videoyu Aç Yarın Önleminizi Alın
A
a

ADM Elektrik’ten yarın için elektrik kesintisi uyarısı yapıldı. İşte detaylar.

http://www.denizli.bel.tr/
Yarın bazı mahallelerde planlı elektrik kesintisi uygulanacak. ADM Elektrik yetkilileri vatandaşları önlemlerini almaları noktasında uyardı.

İşte kesintinin yapılacağı o yerler ve zamanları:

09.12.2018      
   
07.00     08.30     Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması Nedeniyle Turan, Aşağı, Bala, Atatürk mahalleleri, Şehit Ast. Subay Ömer Halis Demir, Şehit Ali, Kocabağ, Aşyemez, Hükümet, Türbe, Kaymakam Saffet Bekaroğlu, Doktor İbrahim Kocatürk, Havuz, Hasköy Yolu, Mitat Paşa, Gazi Osman Paşa, Mahmut Kemal, Ziya Paşa, Atatürk, Buklanlıoğlu, Zahire Pazarı, Dailli, İki Bahçe, Efe Salih, Adnan camakoğlu, Türk Ocağı, Zafer,24 Mayıs, Buldan, Cumhuriyet, Minür Alp, Sakarya, Ömerler,  Helvacıoğlu caddeleri, Atatürk Bulvarı, Ahmet Şükrü Efendi sokak ve bağlı ara sokaklar. Mutlukent ve Villa Kent siteleri İle Özel Trafolu Müşteri (Nebat Tarım Ürünleri)

09.00     10.00     Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması Nedeniyle Sümer, Muratdede, İlbade, Saraylar Zafer, Sırakapılar Mahallelerinin Tamamı ile Özel Trafolu Müşteriler.

09.00     10.00     Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması Nedeniyle 15 Mayıs, Topraklık, Pelitlibağ, Atalar, Hacıkaplanlar Mahallelerinin Tamamı ile Özel Trafolu Müşteriler

10.00     15.00     Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle Gürlük,Gökpınar ve Hüsamettin Dede Mahallelerinin bir kısmı ile Çarşı İçi, İtfaiye Çevresi, Tugjiler, Lozan caddeleri ve bağlı ara sokaklar.

12.00     17.00     Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle Cumhuriyet Mahallesi: Hacı İrfan Mersin, Hastane, Akdeniz, Orhan Tokat, Barbaros, Osman Akça caddelerinin bir kısmı, Rıza Akça Konutları ve Sarayköy Devlet Hastanesi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat