Yaz Konserlerine Büyük Teveccüh

Ege - Denizli 17 Eylül 2018 12:22
Videoyu Aç Yaz Konserlerine Büyük Teveccüh
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından  yapılan Yaz Konserleri programında TRT sanatçısı Sabahattin Gülümser, Denizli halkına unutamayacakları bir müzik ziyafeti yaşattı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nce İncilipınar ve Adalet Parkı'nda organize edilen Yaz Konserlerinde birbirinden değerli müzisyenler ve sanatçılar Denizli halkı ile buluşmayı sürdürüyor. Yaz konserlerinin bu hafta sonu programı çerçevesinde TRT sanatçısı Sabahattin Gülümser, cuma akşamında İncilipınar Parkı'nda, cumartesi akşamında ise Adalet Parkı'nda sahneye çıktı. Müzikseverlerin yoğun bir ilgi gösterdikleri konsere Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, Kültür Turizm Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve Denizli halkı katıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Dansları Topluluğu’nun da gösterileri ile renklendirdiği konsere gelen vatandaşlar unutamayacakları bir akşamı yaşadılar. Ege ve Denizli yöresine ait olan türkülerin seslendirilmiş olduğu konser büyük beğeni toplarken pek çok kişinin hep bir ağızdan eserlere eşlik ettiği görüldü.
 

Yaz Konserleri finali 20 Eylül'de yapılacak

 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ali Değirmenci, Temmuz ayı ile beraber başlayan yaz konserlerinin büyük bir ilgi gördüğünü ifade etti. Değirmenci,  On iki ay süresince Denizli’de kültür, sanat konuşulsun istediklerini, katılımları için halka çok teşekkür ettiklerini, kültür ve sanata büyük destek ve önem vermiş olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a da çok teşekkür ettiğini, son konserin 20 Eylül Perşembe günü saat 21:00’de Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu’nda Hakan Eyiden ile olcağını belirtti.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat