Yediden Yetmişe Herkes Davetli

İlçe Haberleri 12 Ekim 2018 15:50
Videoyu Aç Yediden Yetmişe Herkes Davetli
A
a

Çivril Belediyesinin öncülüğünde yapılan satranç turnuvası için geri sayım başladı.

http://www.denizli.bel.tr/
Çivril Belediyesi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Pamukkale Üniversitesi  ortaklığıyla yapılacak ‘Çivril Satranç Turnuvası’  20-21 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Denizli’ye bağlı olan Çivril ilçesinde yapılacak olan “Çivril Satranç Turnuvası” 20-21 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Çivril Belediyesi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Pamukkale Üniversitesi  ortaklığıyla gerçekleştirilecek olan satranç turnuvası Gençlik Merkezinde 20 Ekim 2018 Cumartesi günü başlıyor.

Sistemli Bir Hale Gelecek

4 değişik kategoride gerçekleşecek turnuvaya yediden yetmişe herkesin  katılacağı düşünülüyor bekleniyor. Turnuvanın bitiminde dereceye giren kişilere madalya ve satranç takımları sunulacak. Böyle önemli bir turnuvanın yapılmasından çok memnun olduğunu ifade eden Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, göreve gedikleri ilk günden beri sosyal, sportif  ve kültürel faaliyetlere her daim destek olduklarını ve olmayı da sürdüreceklerini, bu çerçevede yapılan satranç turnuvasının ileriki senelerde daha geniş ve kapsamlı bir hale getirmeyi istediklerini sözlerine ekledi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat