Yıllar Sonra Bir Araya Geldiler...

Okunma: 933
Ege - Denizli 28 Kasım 2016 10:26
Videoyu Aç Yıllar Sonra Bir Araya Geldiler...
A
a

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde 2001-2002 yılları arasında Öğretim Üyeliği yapan Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, 14 yıl sonra öğrencisi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip ile biraraya geldi.

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli Barosu’nun hizmet binasının açılış törenine katılmak üzere haftasonu ilimize gelen Feyzioğlu, açılış sonrası düzenlenen kokteylde, öğrencisi Av. Yusuf Garip’le bir araya geldi. 14 yıl sonra bir araya gelen ikili yıllar öncesinin hatıralarını yad ettiler.

Feyzioğlu’nu görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Garip, “Sayın Hocam Metin Feyzioğlu 2001-2002 yılları arasında Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde ceza-usül ve hukuk alanında Hocamızdı. Kendisinden çok şey öğrendik. Metin Feyzioğlu hocamı burada görmekten son derece memnunum” dedi.

TBB Başkanı Metin Feyzioğ da, “Yusuf beyi yıllar sonra yeniden görmek mutluluk verici. Zaman çok çabuk geçiyor. Eski öğrencimi görünce eski yıllara gittim” şeklinde konuştu. MESUT GÜLER

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat