Zabıta Ekipleri Kantinleri Denetledi!

Okunma: 2103
Ege - Denizli 20 Eylül 2016 09:50
Videoyu Aç Zabıta Ekipleri Kantinleri Denetledi!
A
a

Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okulların açılmasıyla birlikte kantin denetimlerini sıklaştırdı. Bu çerçevede Merkezefendi ilçesinde bulunan okulların kantinlerinde Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından denetim yapılıyor.

http://www.denizli.bel.tr/

İlk ders zili çaldı, öğrenciler okul sıralarındaki yerlerini aldı. Öğrencilerin okul içerisinde teneffüslerde ve boş zamanlarda vakit geçirdiği yerlerden biride hiç şüphesiz kantinler oldu. Durum böyle olunca öğrencilerin sağlığı açısında Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de önlemlerini aldı. Öğrencilerin ve gerekse ailelerin daha sağlıklı bir şekilde kantinlerden faydalanmaları için Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince ilçedeki okulların kantinlerinde denetim yapılmaya başlandı. Öğrencilerin faydalanabileceği tüm kantin ürünleri tek tek denetleniyor.

 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Bilindiği gibi okullar açıldı. Artık öğrencilerimiz okullarında derslerine başladı. Şimdi öğrencilerimiz yoğun bir ders çalışma dönemi başlıyor. Okullarda öğrencilerimizin fazlasıyla vakit geçirebileceği ve ihtiyaçlarını giderebilecekleri kantinler var. Merkezefendi Belediyesi olarak hem ailelerimizin rahat olabilmeleri ve öğrencilerin de sağlıklı ve güvenli bir şekilde ihtiyaçlarını giderebilmeleri adına üzerimize düşen görev var. Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz bu görevlerini yerine getiriyor. İlçemizdeki okulların tümünün kantinleri denetleniyor. Bu çalışmamızla bahsettiğimiz gibi öğrencilerimizin sağlıklı ortamlarda ihtiyaçlarını gidermelerini sağlamak istiyoruz” dedi.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat