“KOSGEB Desteği İle Katıldık”

Ege - Denizli 11 Ekim 2017 12:03
Videoyu Aç “KOSGEB Desteği İle Katıldık”
A
a

“KOSGEB Desteği İle Katıldık”

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Ticaret Borsası’nın gıda sektöründe faaliyet gösteren üyeleri, Denizli Ticaret Borsası ve Denizli KOSGEB Müdürlüğü’nün iş birliği ile dünyanın en önemli yiyecek ve içecek fuarlarından biri olan Uluslararası Anuga Gıda ve İçecek Fuarı’nı ziyaret etti.
 
Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Anuga Gıda Fuarı’nın dünyanın en önemli gıda fuarlarından biri olduğunu vurgulayan Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili yaptığı açıklamada, “Bu fuar küresel gıda sanayisinin buluşma noktalarından biri, fuara, gıda sektöründe yer alan üyelerimiz 30 kişilik heyetle ziyaretçi olarak katıldı. Katılan üyelerimiz fuarda çeşitli incelemelerde ve temaslarda bulundu. Üyelerimiz fuarda ikili görüşmelerde bulunarak ihracat kapasitelerini arttırmaları yönünde önemli adım attılar. Fuarı gezerek yeni gıda teknolojilerini inceleme fırsatı buldular. Denizli Ticaret Borsası olarak üyelerimizin gelişmesi, yeni pazarlara açılması için onların stand açarak ya da ziyaret ederek katılabileceği yurt içi ve yurt dışı fuarları yakından takip ediyoruz” dedi.
 
Dünyanın önde gelen gıda firmalarının yer aldığı Anuga Gıda ve İçecek Fuarı Almanya’nın Köln şehrinde 7-11 Ekim tarihleri arasında açık kaldı. Fuara 107 ülkeden 7 bin 200 firma katılım gösterirken, firmalar fuarda ülkelerini özgü gıda ürünlerini ve yeni gıda teknolojilerini sergiledi.
 
“KOSGEB Desteği İle Katıldık”
 
DTB üyelerinin KOSGEB desteği ile fuara katıldığını belirten Başkan Tefenlili, “KOSGEB’in bu tür fuar organizasyonları için çeşitli destek programları var. Borsa olarak yararlanabileceğimiz destekleri araştırdık ve KOSGEB ile görüşerek üyelerimiz için uygun olan destek programından yararlandık” dedi.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat