15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler’ Fotoğraf Sergisi

Okunma: 1500
Ege - Denizli 27 Eylül 2016 17:06
Videoyu Aç 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler’ Fotoğraf Sergisi
A
a

Merkezefendi Belediyesi’nin ‘15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler’ isimli fotoğraf sergisi açıldı. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu sergiyi gezerek fotoğrafları inceledi.

http://www.denizli.bel.tr/

Merkezefendi Belediyesi tarafından 15 Temmuz tarihinde FETÖ’nün gerçekleştirmek istediği darbe girişiminde yaşanan tüm gelişmelerin fotoğraflarından oluşan bir sergi düzenlendi. Merkezefendi Belediyesi’nin bulunduğu sokakta ‘15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler’ adıyla fotoğraf sergisi açıldı. Sergide olay gününü ve sonrasını anlatan en güzel yaklaşık 100 adet fotoğraf sergileniyor. Denizlililer fotoğraf sergisini gezerek başkent Ankara, İstanbul ve Denizli’de darbe girişimi öncesinde ve sonrasında yaşananları tekrar hatırlıyor. Serginin ilk gününde Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu sergiyi gezerek fotoğrafları inceledi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “15 Temmuz ülkemizin tarihine geçen kara günlerden biridir. Bizler bugünü asla unutmayacağız. FETÖ’nün gerçekleştirmek istediği darbe girişimi milli iradeye yapılmak istenmiştir. O gün birçok vatandaşımız şehit olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla günlerce demokrasimiz için nöbet tuttuk. Merkezefendi Belediyesi olarak bugün bizlerde gerek o nöbetlerde gerekse 15 Temmuz günü yaşanan tüm anların fotoğraflarını sergimizle halkımıza sunduk. Herkesi sergimizi görmeye davet ediyorum” dedi.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat