2 Gün Boyunca

Ege - Denizli 13 Haziran 2018 15:30
Videoyu Aç 2 Gün Boyunca
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi, halkın mezarlık, akraba ve dost ziyaretlerinde kolaylık olması bakımından Ramazan Bayramı'nın ilk 2 gününde belediye otobüslerinin ücretsiz olduğunu belirtti.

http://www.denizli.bel.tr/

  
Denizli Büyükşehir Belediyesi, halkın rahat ve huzurlu bir tatil geçirebilmeleri için tüm bayram önlemlerini aldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi bu çerçevede, vatandaşların bayramda mezarlık, akraba ve dost ziyaretlerini daha kolaylaştırmak amacı ile belediye otobüslerinin bayramın ilk 2 gününde ücretsiz olduğunu açıkladı. Açıklamaya göre 15 Haziran 2018 Cuma ve 16 Haziran 2018 Cumartesi günü Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüslerinden ücret alınmıyor. Ayrıca vatandaşların tatil boyunca mağdur olmamaları için Büyükşehir Belediyesi diğer tedbirleri de aldı.
 

İtfaiye ve zabıta 24 saat nöbette

 
Büyükşehir Belediyesi pek çok birimde nöbetçi ekipler oluşturup, halkın acil ihtiyaçları anında karşılayacak. Vatandaşlar, Ramazan Bayramı tatili süresince görev yapacak ekiplere tüm sorunlar için "Alo 153" telefon hattından ulaşabilecekler. Tüm bunlarla beraber Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin "112 İtfaiye", "188 Cenaze" ve DESKİ'nin "185 Çağrı Merkezi" tatil boyunca hizmet verecek.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat