21 Camide Şehitlerimiz İçin...

Okunma: 1881
Ege - Denizli 14 Kasım 2016 17:44
Videoyu Aç 21 Camide Şehitlerimiz İçin...
A
a

Denizli Valiliği tarafından, Devletimizin bekası, birliği ve beraberliği için ülkemizin savunmasında canlarını feda eden tüm şehitlerimizin ruhlarına ithafen, İlimizde 21 camide Hatm-i Şerif ve Kur’an-ı Kerim okutuldu.

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli’de Vali Dr. Ahmet Altıparmak’ın koordinesinde, 19 ilçe ve toplam 21 camide bugün ikindi namazı öncesi Devletimizin bekası, birliği ve beraberliği için ülkemizin savunmasında canlarını feda eden başta geçtiğimiz günlerde Mardin’in Derik İlçe Kaymakamlığı görevini yürütmekte iken makam odasında uğradığı menfur terör saldırısında Şehit olan Muhammet Fatih Safitürk ve tüm şehitlerimiz için Hatm-i Şerif ve Kur’an-ı Kerim okutuldu.

 

 Vali Altıparmak ve Daire Müdürleri ile STK temsilcileri de Ulu Cami de İl Müftüsü Mehmet Aşık, Ulu Camii İmamı ve Müezzinleri tarafından okunan Hatm-i Şerif ve Kur’an-ı Kerim’i dinledi. Okunan Hatm-i Şerif ve Kur’an-ı Kerim sonrası tüm şehitlerimiz ve Devletimizin bekası, birlik ve beraberliği için dua edildi. Merkezde Bayramyeri Cami’de, Ulu Cami ve Delikliçınar Yeni Cami diğer ilçelerde de merkez camilerde Hatm-i Şerif ve Kur’an-ı Kerim okutuldu.

 

İkindi namazının ardından Denizli Ticaret Borsası tarafından cami avlusunda vatandaşlara lokma ikramı yapıldı. 

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat