Artık Bahçeleri Var

Okunma: 1775
Ege - Denizli 21 Ekim 2016 11:45
Videoyu Aç Artık Bahçeleri Var
A
a

Merkezefendi Belediyesi tarafından Bahçelievler mahallesinde yapılan hobi bahçelerinin kura çekimi gerçekleştirildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Merkezefendililerin doğal sebze ve meyve yetiştirip, şehrin stresinden kurtulmaları ve sakin vakit geçirmeleri adına ilçeye kazandırılan hobi bahçelerinin kura çekimi Merkezefendi Belediyesi Encümen salonunda gerçekleştirildi. 101 adet parselin bulunduğu bahçelere ilgi oldukça yoğundu. İlk etapta yapılan kura çekiminde asil talihliler belli oldu. Daha sonra şehit yakınları, gaziler ve engelli vatandaşlar için ayrı bir kura çekimi gerçekleştirildi. Bu çekilişte de 9 adet parsel sahiplerini buldu. Geriye kalan vatandaşlar için tekrar çekiliş yapılarak yedek liste oluşturuldu.


Çekilişte parsel sahibi olmaya hak kazanan vatandaşlar için kayıtlar 01/11/2016 - 15/11/2016 tarihleri arasında Merkezefendi Belediyesi’nde yapılacak. Bu tarihler arasında kayıt yaptırmayan vatandaşlar hakkını kaybetmiş sayılacak. Hakkını kaybeden kişilerin yerine, yedek listedeki vatandaşlar ilk sıradan başlamak üzere çağrılacak. 
Çekiliş listelerine Merkezefendi Belediyesi'nin http://www.merkezefendi.bel.tr/haber/haberdetay.asp?id=17190 adresinden ulaşabilirsiniz.
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat