Atatürk, Sevdiği Şarkılarla Anıldı

Ege - Denizli 11 Kasım 2018 11:26
Videoyu Aç Atatürk, Sevdiği Şarkılarla Anıldı
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 80. yıldönümü dolayısı ile bir anma programı yaptı.

http://www.denizli.bel.tr/
Programda Denizi Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu coşkulu bir şekilde Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirdiler.
 
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80. yıldönümü münasebeti ile anma programı organize etti. Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Kongre ve Kültür Merkezinde yapılan programa Denizli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, Merkezefendi Kaymakamı Adem Uslu, davetliler ve pek çok vatandaş katılımda bulundu. Salonun tıklım tıklım dolu olduğu anma gecesinde Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Genel Sanat Yönetmeni Selim Öztaş tarafından yönetilen Türk Sanat Müziği Korosu, Atatürk’ün sevdiği parçaları seslendirdi. Büyük beğeniyle izlenen konserde izleyiciler sanatçıları ayakta alkışladılar. Denizli Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu’nun da sahne aldığı programa katılanlar unutamayacakları bir anma gecesine tanıklık ettiler.
 

" Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkıyoruz "

 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Değirmenci burada yapmış olduğu konuşmasında, bugün 10 Kasım, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80. Yıldönümü münasebeti ile burada olduklarını, O’nu andıklarını ve anladıklarını, en büyük eserim dediği Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıktıklarını, bu etkinliğin yapılmasında kendilerine bu olanağı sunan Büyükşehir Belediye Başkan Osman Zolan’a çok teşekkür ettiklerini sundu.
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat