“Baklan Hadim Mahallesi daha temiz olacak”

“Baklan Hadim Mahallesi daha temiz olacak”

Gülsever Baklan’ın gün geçtikçe güzelleştiğini belirterek, “Hadim Mahallemizdeki 5 kilometrelik ara ve sokak yollarını bir daha yaşanmamak üzere çamur bataklığından kurtardık.

A+A-

İlçe güzelleştirme çalışmalarını aralıksız sürdüren Baklan Belediyesi son olarak da Hadim Mahallesi’nde 5 kilometrelik yol çalışması gerçekleştirdi. Yol çalışmalarını yerinde inceleyen Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, “İlimizde ve ilçemizde uzun yıllardır beklediğimiz ve Rabbimizden dilediğimiz ve geçtiğimiz ay gerçekleşen yoğun kar yağışları hepimizi ziyadesi ile sevindirmiş ve dudaklardan Cenab-ı Hakk’a sonsuz teşekkürlerimizi sunmuştuk. Ancak yağan kar ve peşinden gelen yağmurlar özellikle alt yapı eksiği olan yerleşim birimlerinde yaşamı olumsuz etkilemiştir. Ara ve sokak yollarının büyük bir kısmı uzun yıllardır bakımsız ve toprak olan Hadim Mahallemizin yolları adeta çamur deryasına dönerek halkımızı olumsuz yönde etkiledi. Biz de bu olumsuzlukları gidermek için mahallemizde yol çalışmalarına başladık” dedi.Çalışmaların 12 günde tamamlandığını ifade eden Gülsever, “Baklan Belediyesi olarak Hadim Mahallesi’nde başlattığımız yol çalışmalarımızı Denizli Büyükşehir Belediyemizin de destek ve katılımlarıyla 12 günde tamamladık. Çalışmalarımızda belediyemize ait 4 kamyon, 2 greyder, 1 silindir, 2 kepçe ve diğer hizmet araçlarımız aralıksız hizmet 

verdi. Büyükşehir Belediyemiz 3 kamyon, 1 kepçe, 1 greyder, 1 silindirle çalışmalarımıza destek oldu. Yapılan bu çalışmaya 1 adet kamyonla Baklan Sol Sahil Sulama Birliği de katkı verdi” şeklinde konuştu.‘Oluşturulan 20 kişilik hizmet ekibi ve 15 ağır iş makinesiyle Hadim Mahallemizde 5 kilometrelik ara ve sokak yollarını bir daha yaşanmamak üzere çamur bataklığından kurtarmış olduk’ diyerek sözlerini sürdüren Başkan Gülsever, “ Aynı zamanda yapılan bu çalışmayla Hadim Mahallemizde önümüzdeki süreçte yapılacak olan kilit parke taşı döşeme işleminin altyapısını tamamlanmış olduk” dedi. Gülsever sözlerini şu şekilde tamamladı:”Baklan tüm yerleşim birimleriyle her geçen gün bir bir eksikliklerini tamamlayarak günden güne güzelleşmekte ve yenilenmektedir; Hadim Mahallemizde 12 gündür yürütmüş olduğumuz bu çalışma bizde olduğu gibi halkımızda da büyük bir memnuniyet yaratmıştır. Çalışmalarımıza destek olan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a, özveriyle çalışan personellerimize ve çalışmalarımıza güç katan büyükşehir belediyesi ekiplerine, ayrıca her an yanımızda olan muhtar ve mahalle halkımıza teşekkür ederim”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.