Başvuru Süresi O Tarihe Uzatıldı

Ege - Denizli 8 Ekim 2018 12:41
Videoyu Aç Başvuru Süresi O Tarihe Uzatıldı
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın başvuru süresinin yoğun talep sebebiyle uzatıldığı öğrenildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması başvuru süresinin 28 Ekim 2018 saat 23.00'e kadar yapılacağı ifade edildi. Yarışamaya Denizli il sınırları içerisindeki parklar, antik kentler, göllerle Denizli’nin eski meslekleri ve şehir merkezindeki yaşamı anlatan eserlerle katılım yapılabiliyor. "Denizli’nin Parkları", "Denizli’nin Gölleri”, "Denizli’nin Antik Kentleri", “Denizli’de Kent Merkezinde Yaşam” ve “Denizli’nin Eski Meslekleri” dallarında yapılan yarışmaya gönderilecek olan fotoğrafların 2014-2018 yılları içinde Denizli ili ve ilçelerinde çekilmiş olması koşulu aranmakta.

Neticeler 12 Kasım'da

Yarışmaya katılma koşullarının www.denizli.bel.tr/yarisma adresinde olduğu yarışmaya her kategoride en çok 4 tane adet sayısal (dijital) "renkli" ya da "siyah beyaz" fotoğraf gönderilebiliyor. Başvurular yine aynı adresten yönergeler takip edilip yapılacak yarışmaya son katılım tarihi ise 28 Ekim 2018 saat 23.00'e kadar olacak. Yarışmanın neticeleri 12 Kasım 2018 tarihinde ilan edilecek. Yarışmanın her bir kategorisi için farklı farklı olmak üzere 1.ye 4 bir TL, 2.ye 3 bin TL, 3.ye ise 2 bin TL ödül verilecek. 500'er TL 4 tane mansiyon verilecek yarışmada 20 esere de 250'şer TL sergileme ödülü takdim edilecek.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat