Damatlıkta,Asalet ve Rahatlık

Okunma: 4688
Firma Tanıtım 13 Ekim 2016 17:06
Videoyu Aç Damatlıkta,Asalet ve Rahatlık
A
a

Damatlık düğün törenlerinde damadın; duruşunu ve bütün dikkati üzerine çeken gelinle uyumunu yansıtır.

http://www.denizli.bel.tr/
Özellikle son zamanlarda, damatlar da şıklıkları ve kendine özgü tarzlarıyla birbiri ile kıyaslanır hale geldiler. Elbette ki herkes bu özel günde kendisini doğru şekilde yansıtacak ürünleri bulmak için arayışa girer. Haklı olan bu arayış da kişiye göre belli özellikler öne çıksa da ortak olarak gözetilen taraflar vardır.
 
Asil Damatlar
Kalite ve konfor bu gün için bütün damatların aradığı özelliklerdendir. Gecenin en gözdelerinden olmak fazlaca sorumluluk gerektirse de bundan sıyrılıp anın büyüsünü yaşamak haklarıdır. Bu yüzden üzerine göre dikilmiş gibi olan bir kıyafetin rahatlığı ile; kendi tarzını yansıtan, ruh dünyasından izler taşıyan,  gösterişli bir kıyafetin verdiği asaleti giydiği damatlık da birleştirmek isterler.
 
Damat Ruhu
Geçmişe nazaran seçeneklerin artması kişilerin de kendisini gösterebilmesi için zemin hazırlar. Mevsimin durumuna, mekanın şartlarına, düğünün konseptine daha bunların dışında pek çok kritere göre; farklı renklerde, tarzda ve istenilen kalitede damatlıklar damatların zevklerini yansıtmayı bekliyorlar. Damatlılara http://www.damattween.com/ adresinden bakın.
 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat