DASKF Yeni Binasının Açılışını Yaptı

DASKF Yeni Binasının Açılışını Yaptı

DASKF, yeni binasının açılışını gerçekleştirdi. DASKF Başkanı Ayşe Sarıkaya, “Yeni yerinde kulüplerimize yakışır,bir ortamda çalışma imkanına kavuşmuştur” dedi.

A+A-

DASKF, yeni binasının açılışını gerçekleştirdi. DASKF Başkanı Ayşe Sarıkaya, “Yıllardır Denizli Atatürk Stadı’nda bize ayrılan bölümde zor koşullarda hizmetlerini sürdüren federasyonumuz, artık bundan böyle yeni yerinde kulüplerimize yakışır, daha ferah, sıcak ve samimi bir ortamda çalışma imkanına kavuşmuştur” dedi.

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (DASKF), seçimlerin ardından hemen harekete geçti ve yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışa; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve birçok başkanl ve çok sayıda davetli katıldı.

“2021 DENİZLİ’MİZDE SPOR YILI OLACAK”

Açılışta konuşma yapan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Gençlerimizi, çocuklarımızı amatör sporlarla daha rahat bir şekilde sporunu yapabileceği alanları belediye olarak çok hızlı bir şekilde hayata geçirmeyi düşünüyoruz. 2021 yılı için demiştik ki ‘Denizli’mizde spor yılı olacak. Bu manada parlayan bir yıldız olacak’. Bugün yapılan bu açılış, bunun işaret fişeklerinden oldu. Büyükşehir Belediyesi, milletvekillerimiz ve sizlerle, bu hayallerimizi çok güçlü bir şekilde hayata geçirmeyi temenni ediyorum. Binamızın; gençlerimize, amatör spor kulüplerimize şimdiden hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

“GENÇLİĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, uzun zamandan beri şehrin merkezinde herkesin ulaşabileceği, kulüp başkanlarının ulaşabileceği bir nokta olması istendiğini belirterek, “Bugün o noktaya kavuşuyoruz. Allah’ım hayırlı eylesin. Tabii ki bizler başta Büyükşehir olmak üzere ilçe belediyelerimizle, Gençlik Bakanlığımızla, kulüp başkanlarımızla, Denizli’de yaşayan yetkili kardeşlerimizle el ele verip, gençliğimize sahip çıkacağız. Bunu da ilk olarak sporla yapacağız ve en üst seviyede bunu sağlama noktasında gayret edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

DASKF Başkanı Ayşe Sarıkaya, “Gönlümüz isterdi ki; etrafında yeşil saha ve sosyal tesislerin bulunduğu, tüm spor branşlarını kucaklayan bir spor kompleksi içinde yer alan ofislerde hizmet verebilseydik.

Bu dileğimizin gerçekleşmesinin çok uzak olmadığını, Valimiz Sayın Ali Fuat Atik’e yaptığımız ziyaret sırasında, kendilerinin bizlere verdiği sevindirici haberler ile öğrenmiş ve umutlanmış bulunmaktayız” dedi.

Sarıkaya, konuşmalarına şu şekilde devam etti:

“Şunu da ifade etmek isterim ki; bizlere gerek sportif faaliyetlerimizde kulüplerimize malzeme ve para yardımı yapan, gerekse binamızın hizmete geçme sürecinde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan'a, Pamukkale Belediye

Başkanımız Sayın Avni ÖRKİ'ye, Merkezefendi Belediye Başkanımız Sayın Şeniz Doğan'a ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ahmet İbanoğlu'na çok teşekkür ederiz.

“SIKINTILI SÜREÇ GEÇİREN CAMİAMIZA NEFES ALDIRACAĞIZ”

Amatör spor camiası her zaman, her platformda dile getirdiğimiz gibi kocaman bir ailedir. Sizler de bizlerin en önemli paydaşlarısınız. Yönetim olarak sizlerle birlikte amatör sporu bir adım daha ileriye taşıyabilmek için görev aldığımız 3 yıl boyunca canla başla çalışacağız. Önümüzdeki günlerde hayata geçireceğimiz projelerle pandemi döneminde sıkıntılı süreç geçiren camiamıza nefes aldıracağız.

Sayın Belediye başkanlarımız kendilerine yaptığımız ziyaretlerde bizlere çok güzel müjdeli haberler verdiler. Planladığımız önemli projeleri hep birlikte Denizli’mize kazandıracağımıza olan inancımız tamdır. dedi

Yeni hizmet binamızda güzel ve başarılı bir süreci birlikte yaşamak umuduyla, tekrar hoş geldiniz der, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte saygılarımızı sunarız”.

Konuşmaların ardından kurdele kesimi ile binanın açılışı gerçekleşti. Misafirler, yeni hizmet binasını gezerek hayırlı olsun dileklerini iletti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.